filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Δώστε (σημειώσεις) και σώστε! :book: :lola:

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Εδώ μπορείτε να ανακοινώνετε οτιδήποτε αφορά το Τμήμα Θεατρικών Σπουδών.
Επίσης εδώ μπορείτε να γράφετε και να ρωτάτε οτιδήποτε αφορά τα μαθήματα του Τμήματος Θεατρικών Σπουδών.

Συντονιστές: Sissi St., Πατρινός

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας (κωδικός, τίτλος και εξάμηνο μαθήματος).
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό D.Maniac » 12 Αύγ 2013, 22:32

Γεια σας! Στο χειμερινό εξάμηνο σκέφτομαι να πάρω ως επιλεγόμενο την Ιστορία Τέχνης Α' που προσφέρεται στο ιστορικό - αρχαιολογικό. Αν μπορεί κάποιος να δώσει μερικές πληροφορίες για το μάθημα και τον κ. Στεφανίδη, τον καθηγητή. Ευχαριστώ πολύ!!
Άβαταρ μέλους
D.Maniac

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 13 Αύγ 2013, 01:33

Σου εχω απαντησει εδω: viewtopic.php?f=26&t=5034&p=764017#p764017
Οποια αλλη απορια εχεις για το μαθημα, ρωτα εκει. :peace2: Παλια θεματα εδω: viewtopic.php?t=6653
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Θεατρικών Σπουδών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό padelis2005 » 11 Ιαν 2014, 11:43

Dr.strangelove,σου έχω στείλει πμ,και σου ζητώ κάποιες εκτενέστερες πληροφορίες σχετικά με τη φοίτησή μου στο τμήμα.Ελπίζω να το δεις,γιατί θα μου ήταν πολύ χρησιμη η απάντησή σου.Ζητώ συγγνώμη για την ταλαιπωρία.Καλή συνέχεια :thxx:
Άβαταρ μέλους
padelis2005

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 16 Ιαν 2014, 21:50

Ναι, το εχω δει και σου εχω ηδη απαντησει. Με συγχωρεις που αργησα τοσο να σου απαντησω, αλλα δεν εχω πολυ χρονο αυτη την περιοδο.

Καλη συνεχεια :peace2:
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Θεατρικών Σπουδών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό puffy » 06 Απρ 2014, 12:35

παιδια sos.. ειμαι απο ιστορικο αρχαιολογικο κ ενδιαφερομαι να δωσω εισαγωγη στην ιστορια του κιν/φου Α ή Β. Μου εχει μεινει μονο 1 επιλεγομενο για πτυχιο. Ξερει κανειw ποτε μπορω να το δωσω προφορικα? Πρεπει να κανω καποια δηλωση στο γραφειο της καθηγητριας ή να ερθω σε επαφη μαζι της? Επισης γνωριζει καποιος το mail της? pls help :peace:
Άβαταρ μέλους
puffy

Σχολή/Τμήμα: Αρχαιολογία
Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Aggelina1 » 11 Ιουν 2015, 12:51

Καλημέρα! Φοιτώ στο Ιστορικό-Αρχαιολογικό και το συγκεκριμένο μάθημα είναι το τελευταίο επιλεγόμενο που μου έχει μείνει. Δεν το έχω παρακολουθήσει και θα ήθελα εάν μπορεί κάποιος από σας να μου πει την ύλη κι από που μπορώ να διαβάσω/μελετήσω. :tease: Οποιαδήποτε βοήθεια παιδιά είναι δεκτή, κανείς απ' το τμήμα μου δεν έχει ιδέα και δεν ξέρω τι άνθρωπος είναι η κυρία Στεφανή για να της έστελνα mail να ρωτήσω, δεδομένου του ότι είμαστε λίγες βδομάδες πριν την εξέταση! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας!
Άβαταρ μέλους
Aggelina1

Ύλη εξεταστικής θεατρικών σπουδών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Ντινα Σκ. » 27 Μάιος 2017, 21:55

Παιδιά καλησπέρα! Ειμαι πρωτοετής και θα ήθελα να ρωτήσω άν κάποιος ξέρει (ή πώς μπορώ να βρω )την ύλη για τα υποχρεωτικά μαθήματα του β'εξαμήνου (εαρινου) που εχω δηλωσει καθως και για κάποια επιλογής. Δυστυχως λόγω δουλειάς δεν μπορώ να μεταβώ στη σχολή άμεσα και θα ήμουν ευγνώμων άν κάποιος θα μπορούσε να με διαφωτίσει σχετικά! Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :)
Άβαταρ μέλους
Ντινα Σκ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Σελήνη » 27 Μάιος 2017, 22:10

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ! :welcome: :welcome:2
(μετακίνησα το θέμα σου στο κατάλληλο υποφόρουμ του τμήματος :oops: )
Δεν είμαι του τμήματος και δεν ξέρω με τι συχνότητα και ποιοι καθηγητές ενημερώνουν το μάθημά τους στο eclass. Πάντως για την ύλη, εφόσον δεν μπορείς να ανέβεις στη σχολή για να ενημερωθείς από συμφοιτητές, ψάξε τα μαθήματα των καθηγητών στο eclass (στα πλαϊνά στο μαύρο-γκρι πλαίσιο κάτω από το λογότυπο του καποδιστριακού θα δεις ένα πεδίο που λέει αναζήτηση. εκεί γράψε το όνομα του καθηγητή του μαθήματος, βρες τον τίτλο των μαθημάτων που σε ενδιαφέρουν και ψάξε στις ανακοινώσεις τους και τα έγγραφα). Οι πιο πολλοί αναρτούν την ύλη σε κάποιο ομότιτλο έγγραφο, σπανιότερα την δημοσιεύουν ως ανακοίνωση. Ελπίζω να κατάλαβες, αν όχι πες μου να σου εξηγήσω καλύτερα. :goodluck:
Άβαταρ μέλους
Σελήνη
Administrator
Administrator

Σχολή/Τμήμα: Ιστορίας και Αρχαιολογίας
Ευχαριστώ: 16

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Ντινα Σκ. » 29 Μάιος 2017, 14:34

Γεια χαρα! Σ'ευχαριστώ πολύ! Θα το ψάξω και ελπίζω να βγάλω κάποια άκρη. Σ'ευχαριστώ και πάλι!
Άβαταρ μέλους
Ντινα Σκ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Σελήνη » 29 Μάιος 2017, 15:58

Ό,τι απορία έχεις γενικότερα ή ειδικότερα σ' αυτά που σου είπα, εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε όποιοι μπορούμε! :cool:
Άβαταρ μέλους
Σελήνη
Administrator
Administrator

Σχολή/Τμήμα: Ιστορίας και Αρχαιολογίας
Ευχαριστώ: 16

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Ντινα Σκ. » 31 Μάιος 2017, 14:44

Ευχαριστω! :) :) :)
Άβαταρ μέλους
Ντινα Σκ.