filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

Ιδέες!!!

Πείτε μας τις δικές σας προτάσεις - παράπονα για να κάνουμε το Forum Φιλοσοφικής καλύτερο.

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Re: Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό kyriaki » 17 Φεβ 2012, 19:13

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. :cool: Εντάξει μπορεί να ημουν σκληρη με το report αλλα όπως ανεφερα δεν ξερω και πολλα.Η λύση με το καρμα που αναφέρεις ειναι υπέροχη κατα τη γνώμη μου και αν εφαρμοστεί τελικά θα ειναι πολύ καλο.Νομίζω πως ειναι υπερβολικά χρήσιμο κάτι τέτοιο.
Οσο είμαι ακόμα στη σχολή αν το προλάβω όταν γίνει,γιατι δεν θα μαι για πολύ,θα ήθελα να βοηθήσω όταν ερθει η ώρα στο θέμα με τους εθελοντές :dfg:
Επίσης το παραδειγμα που έδωσα δεν ήταν για φοιτητη που προσπαθέι να βοηθήσει αλλά για περιπτώσεις που απλά γράφουν ότι να ναι κι εξαφανιζονται,και δεν ειναι ότι οι άλλοι καταλήγουν να διαβαζουν οτι να ναι,αυτό σώζεται πάντα ,ειναι ότι γεμιζουν σελίδες ολοκληρες με πανικόβλητες ερωτησεις..
Εντάξει το ξέρω ότι λίγοι θα το διαβασουν κι ακόμα λιγότεροι θα παρακινηθούν αλλά κι ενα λιθαρακι να μπαινει σιγα σιγα, με τον οποιοδήποτε τρόπο ή αλλαγη
Άβαταρ μέλους
kyriaki

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό alex_sugar » 17 Φεβ 2012, 19:32

Ντόκτορ αυτό με το ευχαριστώ θα βοηθούσε πολύ πιστεύω. Κυρίως στο να μη γίνονται τόσα ποστ με ευχαριστώ και βαραίνει το φόρουμ με περιττά (χωρις να θέλω να υποτιμήσω κάτι) ποστ.
Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.
Confucius
Άβαταρ μέλους
alex_sugar
*Notes donor*
*Notes donor*

Σχολή/Τμήμα: Τμήμα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 16

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 17 Φεβ 2012, 19:40

Κατα καιρους προσπαθουν οι συντονιστες που ειναι υπευθυνοι στα τμηματα να καθαριζουν τις ενοτητες απο αλλεπαλληλες ιδιες ερωτησεις και κανουν παρατηρησεις γιατι οντως αυτο ειναι εκνευριστικο, ειδικα οταν λαμβανεις τις ειδοποιησεις. Βεβαια οταν 3 ατομα "καθαριζουν" και καμποσες δεκαδες "βρομιζουν" δεν σωζεται η κατασταση ευκολα. Ευτυχως με τις παρατηρησεις και με τη βοηθεια των συντονιστων τα νεα μελη (γιατι κυριως απο αυτα παρατηρειται αυτη η συμπεριφορα) σιγα σιγα προσαρμοζονται και μαθαινουν να χρησιμοποιουν το φορουμ. Ας ειμαστε λιγο ελαστικοι με τα νεα μελη γιατι δεν εχουν προσαρμοστει ακομα και ειναι και φιλοσοφικαριοι ολοι που σημαινει οτι δεν εχουν και καμια τρομερη εμπειρια απο fora. :up:

Σε λιγο καιρο θα γινει αναβαθμιση της εκδοσης του φορουμ (εαν δεν το εχεις ηδη δει, μπορεις να δεις εδω και εδω) οποτε τεχνικες αλλαγες στη σελιδα θα γινουν τοτε.

Αλεξ γιατι το λες αυτο; Εγω το βρισκω πολυ γλυκο και ομορφο οταν ενα μελος λεει ευχαριστω σε ενα αλλο, που μπαινει στον κοπο να συνδεθει και να το δημοσιευσει. Μακαρι να ελεγαν ολοι ευχαριστω. :tease:

Εαν εχετε καποια αλλη ιδεα, μοιραστειτε την για να εχω στο μυαλο μου τι προσθηκες θα γινουν μετα την αναβαθμιση. :peace2:
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Θεατρικών Σπουδών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Αντώνης Φωστιέρης » 18 Φεβ 2012, 01:12

Διαφωνώ με την ιδέα του κάρμα, παρ΄ όλο που είναι έξυπνη και γίνεται για καλό λόγο, επειδή άνετα μπορεί να αυτοακυρωθεί. Εξηγούμαι : το να βάλεις μια δυνατότητα "like" και "dis" στις δημοσιεύσεις κάποιου και κατ΄επέκταση στην αξιοπιστία του ίδιου στο φόρουμ μπορεί να αποβεί πολύ αρνητικό.

Κάποιος, ποστάροντας μια λανθασμένη πληροφορία, θέλοντας έτσι να βοηθήσει, μπορεί να έχει κάνει ένα λάθος μεν, όχι σκόπιμο δε, απλά να του έχει ξεφύγει. Έτσι, θα "χαντακωθεί" από μια κακή αξιολόγηση βασισμένη σ΄αυτό. Και το αντίστροφο βέβαια...

Επίσης, όσο ασόβαρα κάποιος ποστάρει "φίδια" κι εξαφανίζεται και οι υπόλοιποι πανικοβάλλονται, άλλο τόσο άνετα αξιολογεί κάποιος άλλος θετικά ή αρνητικά ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ, επειδή μπορεί να μην έχει τι να κάνει, την δημοσίευση κάποιου, ό,τι κι αν λέει (είτε μαθήματος είτε όχι), για όποιον λόγο θέλει. Αποτέλεσμα ; Θα καταλήξουμε στο ίδιο χάος, και με καταλύτη σ΄αυτήν την περίπτωση το ίδιο μας το "όπλο"...

Πιστεύω κι εγώ ότι και οι δύο "πλευρές" έχουν δίκιο (και η kyriaki και η dr.)... Αλλά πρέπει να βρεθεί μια λύση που θα περιορίζει τα προβλήματα αυτά που αναφέρουμε, την απροθυμία αν θέλετε, χωρίς να προκαλεί νέα και ενδεχομένως σοβαρότερα από αυτά της ήδη υπάρχουσας κατάστασης...
Kaiser Chiefs, Hard-Fi, Franz Ferdinand, Arctic Monkeys, Maxϊmo Park, Nine Black Alps, The Zutons, Bloc Party

ΤΟ ΑΠΑΥΓΑΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ALTERNATIVE. ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.
Άβαταρ μέλους
Αντώνης Φωστιέρης
*Notes donor*
*Notes donor*

Τοποθεσία: Κείμενα, το μέρος όπου ο αληθινός φιλόλογος βρίσκει αγαλλίαση, απάγκειο και παραμυθία.
Ευχαριστώ: 7

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dumspirospero » 18 Φεβ 2012, 01:29

συμφωνώ μόνο για το κουμπάκι "thanks". για τους λόγους που αναφέρει και ο φωστιέρης, διαφωνώ με το κάρμα.αν κάποιος μπει στην διαδικασία να γράψει κάτι είναι επειδή ήθελε να βοηθήσει. δεν νομίζω κάποιος να γράφεις λέξεις και σειρές για να σπείρει την καταστροφή. και εγώ έχω δώσει λάθος πληροφορία στο φόρουμ. δεν έχει να λέει. εξάλλου στους κανόνες του φόρουμ υπάρχει η επισήμανση ότι δεν είμαστε επίσημο φόρουμ και ότι, ό,τι πληροφορίες συλλέγουμε από αυτόν τον ιστότοπο πρέπει να τις διασταυρώνουμε γιατί ενδέχεται να είναι λανθασμένες ή ελλειπείς.
όσα δεν φτάνει ο ντουμ..

Spoiler:
τα κάνει γιγαντοσουβλάκια!
Άβαταρ μέλους
dumspirospero
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Ιστορία μου αμαρτία μου..
Ευχαριστώ: 3

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 18 Φεβ 2012, 02:50

Εγω οφειλω να ενημερωσω για το ποιες ειναι οι δυνατοτητες του phpbb οταν καποιο μελος ρωταει. Δεν ειπα οτι το καρμα μου αρεσει, ειπα οτι το μονο που γινεται για τετοια θεματα ειναι αυτο και οτι αλλαγες τεχνικες θα γινουν μετα την αναβαθμιση (εννοώντας οτι δεν θα κανω αμεσα αλλαγες). Το οτι μεσα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα και η Κυριακη και η Hellenic αναφερανε ακριβως το ιδιο προβλημα σημαινει οτι εχει αρχισει και γινεται εντονο το φαινομενο, οποτε ισως να μπορουσαμε να το λυσουμε. Και οι 2 προτειναν καποια λυση η καθεμια. Τοσα ατομα ειμαστε, μακαρι να ριξουμε ιδεες πολλες και να δουμε τι μπορουμε να κανουμε. Ετσι και αλλιως δεν μπορεις να αναγκασεις κανεναν να βοηθαει και ουτε θελουμε φυσικα να το κανουμε αυτο. Προσπαθουμε να λειτουργουμε σε εθελοντικο πνευμα.
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό kyriaki » 18 Φεβ 2012, 15:40

dr.strangelove έγραψε: Τοσα ατομα ειμαστε, μακαρι να ριξουμε ιδεες πολλες και να δουμε τι μπορουμε να κανουμε. Ετσι και αλλιως δεν μπορεις να αναγκασεις κανεναν να βοηθαει και ουτε θελουμε φυσικα να το κανουμε αυτο. Προσπαθουμε να λειτουργουμε σε εθελοντικο πνευμα.

Συμφωνώ απόλυτα.Εξαλλου μια αλφα ιδέα κάποιου μπορεί να μετατραπεί σε διαμαντάκι από κάποιον άλλον που γνωριζει περισσότερα.Ας σκεφτούμε και να προτείνουμε λοιπον :dfg:

Ναι σαφως και δεν πρεπει το ίδιο μας το 'οπλο' που ειπε καποιος να στραφει τελικα καταστροφικα απεναντι στο φορουμ.Να βρεθεί έστω μια λύση που θα περιορίζει τα προβλήματα αυτά.
Κι επίσης να ξεκαθαρίσω επειδη το αναφερετε όλοι,εννοείται πως όλοι μας έχουμε γράψει κάτι λάθος,εχουμε δώσει λάθος πληροφορία,απλα οι περισσότεροι επιστρεφουμε και το διορθωνουμε ή ευχαριστούμε κάποιον άλλο που μας διορθώνει.Αναφερομαι καθαρα σε αυτούς που κανουν πλακα ή παιρνουν την ώρα τους έτσι.. :lighten:
Δεν ξέρω αν ειναι καλύτερο να μπει μονο dislike ή μόνο like και thanx ή ολα.Εδώ θα πρέπει να υπάρχει η επιλογή με τη μικρότερη δυνατή παγίδα.

Πάντως το οτι δεν ειμαστε επίσημο φορουμ δεν ειναι δικαιολογία για να γίνουμε και αναξιόπιστο τελικα :peace:
Άβαταρ μέλους
kyriaki

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 18 Φεβ 2012, 15:50

Εαν υπαρχει μονο like ή dislike, μονο το ενα απο τα 2 εννοω, δεν θα ειναι και πολυ δικαιο πιστευω.
Παντως ειναι δυσκολο να αποτρεψεις να μπαινουν καποιοι και να κανουν την πλακα τους, οπως τα τρολλ π.χ. Σε ολα τα fora υπαρχουν και δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να εστιασουμε εκει γιατι δυσκολα ελεγχεται κατι τετοιο. Ετσι οπως το βλεπω εγω το θεμα ειναι να εστιασουμε στο πως θα μπορουσε το φορουμ να ειναι ακομα πιο βοηθητικο. Εαν υπαρχουν πολλα μελη που βοηθανε δεν νομιζω οτι θα μας απασχολει ιδιαιτερα να υπαρχουν και καποια που κανουν την πλακα τους γιατι θα ειναι και λιγοτεροι και συνηθως μετα απο λιγο βαριουνται.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό alex_sugar » 19 Φεβ 2012, 21:19

dr.strangelove έγραψε:Αλεξ γιατι το λες αυτο; Εγω το βρισκω πολυ γλυκο και ομορφο οταν ενα μελος λεει ευχαριστω σε ενα αλλο, που μπαινει στον κοπο να συνδεθει και να το δημοσιευσει. Μακαρι να ελεγαν ολοι ευχαριστω. :tease:

Δεν είπα ότι δεν είναι γλυκό ή όμορφο να βλέπεις ένα ευχαριστήριο ποστ. Ίσα ίσα που είναι και συγκινητικό. Ένα κουμπάκι "ευχαριστώ" όμως θα βοηθήσει τόσο τους συντονιστές, όσο και το φόρουμ γενικότερα. Γι'αυτό το είπα :)
Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.
Confucius
Άβαταρ μέλους
alex_sugar
*Notes donor*
*Notes donor*

Σχολή/Τμήμα: Τμήμα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 16

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 04 Μαρ 2012, 22:48

Εδω viewtopic.php?f=1&t=10860 μπορειτε να βρειτε το λινκ της ενοτητας που ειχα υποσχεθει οτι θα εφτιαχνα μετα το τελος της εξεταστικης, για να οργανωσουμε περισσοτερο την εθελοντικη προσπαθεια και βοηθεια που παρεχεται μεσα απο το φορουμ. :cool:

ΥΓ Το κουμπακι "ευχαριστω", θα μπει και αυτο μετα την αναβαθμιση.

:thxx:
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό DNNG » 18 Μάιος 2012, 17:12

Συγχαρητήρια για το νέο look του forum! Όλα ωραία! :goodjob: :clapping: :cool:
Μαζί με όλα αυτά που ήδη υπάρχουν προτείνω να υπάρχει ένα banner με flash που να τρέχει στο πάνω μέρος της σελίδας, πάνω από τα εικονίδια ACTA και εθελοντισμός ή και κάτω από αυτά που να φτάνει μέχρι την κουκουβάγια ή το βιβλίο (Φόρουμ Φιλοσοφικής Σχολής Αθηνών). Σ'αυτό μπορούν να μπουν διάφορα, όπως ανακοινώσεις τμημάτων, εξετάσεων, νέων ενοτήτων κτλ. Δεν χρειάζεται να είναι τεράστιο, ένα λεπτό banner που τρέχει τα σπουδαιότερα νέα του φόρουμ, τμημάτων, σχολής.
Άβαταρ μέλους
DNNG

Ευχαριστώ: 2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 18 Μάιος 2012, 18:36

Ευχαριστουμε πολυ αρχικα. :thxx:
Δεν ξερω να γραφω σε flash ( :tease: ), αλλα και να ηξερα δεν θα χρησιμοποιουσα ποτε flash στο φορουμ γιατι θα βαρυνει πολυ η σελιδα. Γιατι το θες ειδικα σε flash;

Μπορει να γινει αυτο που προτεινεις, αλλα οχι στο πανω μερος της σελιδας γιατι θα ειναι πολυ μεγαλο το υψος μετα (δεν μπορει να ειναι παρα πολυ λεπτο για να διαβαζονται ευκολα οι τιτλοι χωρις να περιμενες 15 ωρες να αλλαζουν για να τις διαβασεις ολες).Ασε που εκει πανω νομιζω θα φαινεται λιγο ασχημο. Για αυτο εχουμε την πλευρικη στηλη στην οποια εχει πολυ χωρο να βαλουμε και αλλα πραγματα και μπορει ο καθε χρηστης να κανει και καταταξη των πλαισιων με τη σειρα που θελει αυτος και να αφαιρεσει tables που δεν θελει. Υπαρχει η δυνατοτητα να εμφανιζονται στην πλευρικη τα νεωτερα θεματα, οπως υπαρχει και για τις νεωτερες δημοσιευσεις τωρα.
Αυτο που λες για τα νεα και τις ανακοινωσεις, οταν υπαρχει καποια σημαντικη ανακοινωση που αφορα ολη τη Φιλοσοφικη Σχολη τη βαζουμε στο πανω μερος της σελιδας, εκει που τωρα υπαρχει η ανακοινωση για τις αλλαγες στους κανονες (π.χ. χθες και προχθες ειχε μπει η ανακοινωση για τις φοιτητες εκλογες και οτι δεν θα γινονταν μαθηματα). Μπορει ομως να μπει και πλαισιο στην πλευρικη στηλη που να τραβα με rss τις δημοσιευσεις απο καποια ενοτητα ή ενοτητες που θα γραφονται νεα για ολα τα τμηματα. Πως σου φαινεται αυτο;
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό rainbow » 16 Ιούλ 2012, 17:06

Γίνεται να δοθεί η δυνατότητα στα μέλη να μπορούν να σβήσουν κάποια δημοσίευσή τους? Θα ήταν πολύ χρήσιμο νομίζω...
What if we don't exist??
Άβαταρ μέλους
rainbow
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Φιλοσοφική: Τμήμα Ψυχολογίας
Φύλο: Ανελέητο :p
Ευχαριστώ: 39

Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 16 Ιούλ 2012, 17:27

Διαγραφη εννοεις;
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό rainbow » 16 Ιούλ 2012, 18:52

Yeap...^
What if we don't exist??
Άβαταρ μέλους
rainbow
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 17 Ιούλ 2012, 13:37

Τεχνικα γίνεται αλλά δεν νομίζω ότι θα είναι κ πολύ πρακτικό. Μπορεί για εσένα που έκανες λάθος ενότητα π.χ. να βολεύει, αλλά φαντάσου κάπου να μιλάνε κ να τσακωθούν κ μετά κάποιος να πάει να διαγράψει τις δημοσιεύσεις του. Οι άλλοι θα φαίνονται ότι μιλάνε μόνοι τους. Εδώ αυτό γίνεται κ με την επεξεργασία, αλλά τουλάχιστον μπορείς να δεις ότι κάποιος επεξεργάστηκε τις δημοσιεύσεις του. Το μόνο που θα μπορούσε να μπει θα ήταν διαγραφή δημοσίευσης από το ίδιο το μέλος όταν δεν έχει απαντήσει κανένας από κατω, αλλά δεν το αποφασίζω μόνη μου αυτό, θα πρέπει να συμφωνήσουν οι περισσότεροι συντονιστές. Πως σου φαινεται αυτή η λύση;

ΥΓ Για την υπόλοιπη συντονιστική ομάδα θα ενημερώσω όταν γνωρίζω το αποτέλεσμα.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό rainbow » 17 Ιούλ 2012, 17:24

Αυτός ήταν και ο δικός μου ενδοιασμός to be honest, γιατί αν και σπάνιο συμβαίνει(το έχω δει σε thread) Αυτό που είπες όμως - διαγραφή αν δεν έχει ποστάρει κάποιος- μου ακούγεται μια χαρά, οπότε από μενα είναι ok...
Spoiler:
Συντονιστόνια το νου σας...:-P
What if we don't exist??
Άβαταρ μέλους
rainbow
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 08 Αύγ 2012, 02:48

Συγγνωμη που καθυστερησα να απαντησω, αλλα λογω καλοκαιριου, αρκετοι συντονιστες δεν ηταν αμεσα διαθεσιμοι. :oops: Η απαντηση βρισκεται στην ανακοινωση εδω.

Πες μου πως σου φαινεται η νεα δυνατοτητα. Βασικα γενικα οποιος θελει μπορει να πει, οχι μονο η Ρειν. :tease:

:thxx:
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό rainbow » 09 Αύγ 2012, 09:49

Thanks ρε συ! όταν μπω από το pc θ' αρχίσω να ποστάρω, να παίζω και να κάνω πειράματα, XD
'Kidding, φαίνεται πολύ καλό έτσι κι αλλιώς από την ανακοίνωση στο topic, ελπίζω να φανεί χρήσιμο!
What if we don't exist??
Άβαταρ μέλους
rainbow
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Ιδέες!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό psofia » 04 Νοέμ 2012, 18:07

Το είχα προτείνει και κάπου αλλού, αλλά δεν το είδε κανείς...

Πλεόν με το ΝΠΣ για το Φιλολογικό, ακόμα και μαθήματα που είναι κοινά σε όλες τις κατευθύνσεις, τα έχει διαφορετικός καθηγητής ανά κατεύθυνση. Πιστεύω λοιπόν ότι πρέπει να δημιουργηθούν αντίστοιχα topics στις διάφορες ενότητες, πχ. στο Γ' Εξάμηνο πρέπει να χωριστούν τα μαθήματα Ἁρχαϊκή Επική και Αρχαική Λυρική. Και γενικά πολλά άλλα πρέπει να χωριστούν πλέον.
Hand-holding [noun, nt]: To help someone do something he/she can do on his/her own.
Άβαταρ μέλους
psofia
*Notes donor*
*Notes donor*

Σχολή/Τμήμα: Προδότρα της Φιλοσοφικής
Φύλο: Φουλ του άσου με ρηγάδες
Ευχαριστώ: 43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις/Παράπονα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης