filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Δώστε (σημειώσεις) και σώστε! :book: :lola:

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

Μικρές Αγγελίες

Περάστε ευχάριστα και δημιουργικά την ελεύθερή σας ώρα και γνωρίστε νέους φίλους.

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μικρές Αγγελίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Σελήνη » 07 Ιουν 2017, 18:06

Κάποιος θα βρέθηκε να βοηθήσει ή τελικά δεν ήθελε να γίνει αυτό που ζήταγε. Οπότε λογικό το βρίσκω, όταν χρονικά μπορούσε ακόμα, να αφαιρέσει το περιεχόμενο της δημοσίευσής της. Σε λίγο θα αφαιρεθεί το μήνυμα. :harhar:
Άβαταρ μέλους
Σελήνη
Administrator
Administrator

Σχολή/Τμήμα: Ιστορίας και Αρχαιολογίας
Ευχαριστώ: 16

Μικρές Αγγελίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό PrettyInPink » 08 Ιουν 2017, 01:00

Γεια σας! Λοιπόν, πολύ χαίρομαι που ξανάρχομαι στο φορουμάκι μας! :happy:

Προς ενημέρωση κάθε ενδιαφερομένου, είμαι απόφοιτη ΦΠΨ και αναλαμβάνω βοήθεια μαθημάτων/παραγωγή σημειώσεων κλπ της σχολής και, κυρίως, αρχαία και λατινικά. Επίσης, δακτυλογραφήσεις και μεταφράσεις από και προς αγγλικά και γαλλικά, όπως και μεταφράσεις αρχαίων-λατινικών.

Ξέρω, ξέρω, υπάρχουν πολλά εκεί 'έξω', όμως τόσα χρόνια στο χώρο των ιδιαίτερων και των μεταφράσεων, αν πρόκειται να σας φανώ χρήσιμη, θα μου άρεσε πολύ. Δυστυχώς, λόγω κρίσης :funny: δε μου δίνεται η δυνατότητα να το κάνω εθελοντικά, αλλά οι τιμές μου είναι πολύ προσιτές. Αν κάποιος ενδιαφέρεται :arrow: π.μ.
Τελευταία επεξεργασία από PrettyInPink και 09 Ιουν 2017, 21:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PrettyInPink

Σχολή/Τμήμα: Απόφοιτη Φ.Π.Ψ.
Φύλο: Το ωραιότερο..
Ευχαριστώ: 0

Για όποιον ενδιαφέρεται & θέλεις να βοηθήσει διαδίδοντας το :-)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Στέλλα Γιαννουδακη » 15 Ιουν 2017, 01:13

Σύμβουλος Ψυχικής Υγείας αναλαμβάνει συνεδρίες μέσω Skype, σε άτομα από όλη την Ελλάδα που χρειάζονται στήριξη. 25€ η συνεδρία με προπληρωμή.
Για περισσότερα καλέστε στο 6934831004
ή στείλτε μήνυμα στο email: apodoxi@yahoo.com
Άβαταρ μέλους
Στέλλα Γιαννουδακη

Μικρές Αγγελίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mariba5ba » 31 Αύγ 2017, 14:27

Ζητείται φοιτητής/φοιτήτρια με πρόσβαση στη βιβλιοθήκη του κλασικού τομέα της Φιλοσοφικής ΕΚΠΑ για συνεργασία επί πληρωμή. Στείλτε μου ΠΜ αν ενδιαφέρεστε.
Άβαταρ μέλους
mariba5ba

Μικρές Αγγελίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ElliS » 16 Οκτ 2017, 16:04

:help: Αναζητώ (φετινές) σημειώσεις από μαθήματα πρώτου και τρίτου εξαμήνου του Ιστορικού Αρχαιολογικού (συγκεκριμένα Αρχαία Ι και ΙΙ, Αρχαία Ιστορία Α΄ και Λατινικά ΙΙ). Είμαι στο κλιμάκιο Μ - Ω, αλλά αδυνατώ να παρακολουθήσω λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. :confused: Θα ήμουν ευγνώμων εάν κάποιος/α που παρακολουθεί φέτος έστω κάποια από τα ανωτέρω μαθήματα θα μπορούσε να με βοηθήσει (επ' αμοιβή). Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί με πμ. Ευχαριστώ πολύ! :happy:
Mein Herz brennt..
Άβαταρ μέλους
ElliS

Μικρές Αγγελίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Summer_95 » 16 Οκτ 2017, 17:09

ElliS έγραψε::help: Αναζητώ (φετινές) σημειώσεις από μαθήματα πρώτου και τρίτου εξαμήνου του Ιστορικού Αρχαιολογικού (συγκεκριμένα Αρχαία Ι και ΙΙ, Αρχαία Ιστορία Α΄ και Λατινικά ΙΙ). Είμαι στο κλιμάκιο Μ - Ω, αλλά αδυνατώ να παρακολουθήσω λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. :confused: Θα ήμουν ευγνώμων εάν κάποιος/α που παρακολουθεί φέτος έστω κάποια από τα ανωτέρω μαθήματα θα μπορούσε να με βοηθήσει (επ' αμοιβή). Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί με πμ. Ευχαριστώ πολύ! :happy:

Για τα λατινικά 2 υπάρχουν σημείωσεις στο φόρουμ ήδη. Δες στην ενότητα των σημειωσεων. Είναι από παλιότερη χρονια αλλά γενικά η υλη δεν πρέπει να εχει αλλαγες πιστευω. Κάθε χρόνο τα ίδια κάνει. :peace2:
Αρχαία ιστορία Α΄καλύτερα να αξιοποιήσεις το προτεινόμενο βιβλίο. Η Ψωμά είναι πολύ δύσκολη στην παρακολούθηση, κάνει δυσνόητο μάθημα οπότε δυσκολα θα βρεις κάποιον με καλές σημειώσεις. Και γενικά νομίζω οτι ρωτάει πράγματα από το βίβλιο οποτε δεν θα χεις θέμα.
Για τα άλλα ελπίζω να να βρεις βοήθεια ! :study: :up:
Άβαταρ μέλους
Summer_95
Γενικός Συντονιστής
Γενικός Συντονιστής

Ευχαριστώ: 22

Μικρές Αγγελίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ElliS » 16 Οκτ 2017, 20:10

:thxx: Είχα προσπαθήσει να παρακολουθήσω πέρυσι την Ψωμά, αλλά μετά το 2ο μάθημα εγκατέλειψα την προσπάθεια.... :mad2:
Κυρίως τα Αρχαία Ι και ΙΙ με αγχώνουν, ελπίζω να βρεθεί κάποιος να βοηθήσει!
Χίλια ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες και την καλή διάθεση!!!!
Mein Herz brennt..
Άβαταρ μέλους
ElliS

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες