filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Τα ρεζιλίκια μας

Περάστε ευχάριστα και δημιουργικά την ελεύθερή σας ώρα και γνωρίστε νέους φίλους.

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Τα ρεζιλίκια μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 31 Μάιος 2010, 00:32

σε αυτη την ενοτητα μπορουμε να γραφουμε στιγμες που εχουμε γινει ρεζιλι ειτε με αυτα που εχουμε πει ειτε με αυτα που εχουμε κανει ή μας εχουν συμβει. να αυτοσαρκαστουμε λιγο και να γελασουμε :lola:

ξεκιναω με κατι πολυ ελαφρυ δικο μου απο το σχολειο:

πρωι πρωι ακομα δεν εχει ανοιξει το ματι μας και μας ειχαν μαζεψει ενα μπουλουκι πολλες ταξεις μαζι και μας ελεγαν κατι για τα αρχαια οι φιλολογοι και εγω κοιμομουν ορθια. εκει λοιπον που κοντευε να με παρει ο υπνος φωναζει η καθηγητρια που εκανε αρχαια στο τμημα μου ολη τη χρονια "τι σημαινει (το ονομα μου) η λεξη χαλυψ?" και λεω εγω "εεεεε....χαλυφης" :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: γελουσαν ολοι επι 10 λεπτα για να μην πω και παραπανω
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Θεατρικών Σπουδών

Re: Τα ρεζιλικια μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΚΑΛΙΓΟΥΛΑΣ » 31 Μάιος 2010, 00:36

έχω φάει τούμπα με μια κούτα στα χέρια.
Πάτησα σε κατηφόρα ένα πλαστικό σπασμένο ποτήρι και μην τον είδατε τον Παναή.
Είχαν έρθει όλοι από πάνω μου, και μόλις τους είπα ότι είμαι οκ ξεράθηκαν στα γέλια :oops:
Άβαταρ μέλους
ΚΑΛΙΓΟΥΛΑΣ

Σχολή/Τμήμα: Φου Που Αψου!!
Ευχαριστώ: 13

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 31 Μάιος 2010, 00:45

Ήμουν σε μία βεράντα και χόρευα. Η πλαϊνή μεριά της βεράντας δεν είχε κάγκελα και κάτω από εκείνο στο σημείο της βεράντας υπήρχε μία κούτα με σκουπίδια. :tease: :tease: Όπως χόρευα έχασα την ισορροπία μου και χωρίς να το καταλάβω, να σου βρέθηκα μέσα στην κούτα. Όταν βγήκα από την κούτα τα μαλλιά μου, και όλη γενικά είχα γεμίσει πατατάκια και τσόφλια αυγού. :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:
Περιττό, να αναφέρω ότι μετά ξεράθηκα στα γέλια. :jaugh: :jaugh: :jaugh:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 31 Μάιος 2010, 00:46

:jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: τι χορευες? :tease: :tease:
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 31 Μάιος 2010, 00:51

dr.strangelove έγραψε: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: τι χορευες? :tease: :tease:

Aυτό έχει σημασία;; :jaugh: :jaugh:

Spoiler:
Το "La vida loca" του Ρίκι Μάρτιν. :jaugh: :jaugh:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 31 Μάιος 2010, 01:00

:jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: καλα κανω εγω και δεν χορευω :funny: :funny:

πριν 2 χρονια ειχα παει Αντιπαρο και μεναμε στον camping. οπως καταλαβαινετε, τα βραδυα δεν βλεπεις την μυτη σου και καλο ειναι να εχεις και εναν φακο μαζι σου. περπατουσαμε λοιπον αναμεσα στις σκηνες να φτασουμε στη δικια μας. ημουν εγω και 2 φιλοι μου. και εκει που πηγαιναμε στα γκαβα, εγω σαβουριαστικα σε κατι ποδια αντιρικα κατα πασα πιθανοτητα που ηταν εκτος μιας σκηνης, και επεσα πανω στη σκηνη και μεσα απο οτι καταλαβα ηταν ενα ζευγαρι και μαλλον κανανε σεξ η τα πριν του σεξ τελοσπαντων και ο τυπος φωναξε "ανθρωπος εδωωωωω!!!". με επιασε ενα απιστευτο νευρικο γελιο, δεν μπορουσα καν να σηκωθω και ζηταγα συγγνωμη :oops: :oops: :oops: :oops:
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό gorgonokoritso » 31 Μάιος 2010, 01:03

:jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:
don't chase.... replace!!!

α ρε σακου..........
Spoiler:
sakuJo έγραψε: we'll meet again my love, even in outer space... :sadbye:
Άβαταρ μέλους
gorgonokoritso
Supporter
Supporter

Ευχαριστώ: 43

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 31 Μάιος 2010, 01:03

dr.strangelove έγραψε::jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: καλα κανω εγω και δεν χορευω :funny: :funny:

πριν 2 χρονια ειχα παει Αντιπαρο και μεναμε στον camping. οπως καταλαβαινετε, τα βραδυα δεν βλεπεις την μυτη σου και καλο ειναι να εχεις και εναν φακο μαζι σου. περπατουσαμε λοιπον αναμεσα στις σκηνες να φτασουμε στη δικια μας. ημουν εγω και 2 φιλοι μου. και εκει που πηγαιναμε στα γκαβα, εγω σαβουριαστικα σε κατι ποδια αντιρικα κατα πασα πιθανοτητα που ηταν εκτος μιας σκηνης, και επεσα πανω στη σκηνη και μεσα απο οτι καταλαβα ηταν ενα ζευγαρι και μαλλον κανανε σεξ η τα πριν του σεξ τελοσπαντων και ο τυπος φωναξε "ανθρωπος εδωωωωω!!!". με επιασε ενα απιστευτο νευρικο γελιο, δεν μπορουσα καν να σηκωθω και ζηταγα συγγνωμη :oops: :oops: :oops: :oops:

:jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:
ΠΕΘΑΝΑ μιλάμε!! :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:

Ο πατέρας μου μόλις είχε σφάξει ένα πεπόνι. Σηκώνομαι και ΄γω περιχαρής από την καρέκλα μου, να πάω να πάρω την μερίδα που μου αναλογεί. Την παίρνω λοιπόν, και όπως πάω με την όπισθεν να ξανακάτσω στην καρέκλα μου, η μάνα μου τραβάει καταλάθος την καρέκλα για να κάτσει και γω αντί να κάτσω στην καρεκλίτσα μου, έπεσα κάτω, και το πεπόνι μου ήρθε στα μούτρα. :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΚΑΛΙΓΟΥΛΑΣ » 31 Μάιος 2010, 01:05

:jaugh: :jaugh: :jaugh:
Άβαταρ μέλους
ΚΑΛΙΓΟΥΛΑΣ

Σχολή/Τμήμα: Φου Που Αψου!!
Ευχαριστώ: 13

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό gorgonokoritso » 31 Μάιος 2010, 01:06

ε δεν παιζεστε ολες σας βραδιατικα..........
:funny: :funny: :funny: :funny: :funny:

α ρε σακου..........
Spoiler:
Άβαταρ μέλους
gorgonokoritso
Supporter
Supporter

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 31 Μάιος 2010, 01:07

:funny: :funny: :funny: :funny: :funny: πω μαριτσα σε φανταζομαι!!!!! δροσερο το πεπονακι???? :tease: :tease: :tease:
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό bionic » 31 Μάιος 2010, 01:10

maritsa έγραψε:
dr.strangelove έγραψε::
Ο πατέρας μου μόλις είχε σφάξει ένα πεπόνι. Σηκώνομαι και ΄γω περιχαρής από την καρέκλα μου, να πάω να πάρω την μερίδα που μου αναλογεί. Την παίρνω λοιπόν, και όπως πάω με την όπισθεν να ξανακάτσω στην καρέκλα μου, η μάνα μου τραβάει καταλάθος την καρέκλα για να κάτσει και γω αντί να κάτσω στην καρεκλίτσα μου, έπεσα κάτω, και το πεπόνι μου ήρθε στα μούτρα. :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:

Εικόνα

loooooooooooooooooooooool

εγώ έχω κοιμηθεί την ώρα του μαθήματος (βασικά δεν ήταν μάθημα, απλώς βλέπαμε μια ταινία..)
όταν ξύπνησα, κοίταξα γύρω μου μήπως με έχει πάρει κανείς χαμπάρι :tease:
~The roughest road often leads to the top~

Εικόνα
Spoiler:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bionic
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Τμήμα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 31 Μάιος 2010, 01:17

Από την γιορτή του αδερφού μου περίσσεψε ένα κομμάτι τούρτας και μάλιστα σοκολατίνα. Πάω, λοιπόν στο ψυγείο, παίρνω το κουτί της τούρτας, το ανοίγω και τοποθετώ το κομμάτι προσεχτικά-προσεχτικά(για να μην διαλυθεί, ήταν πολύ φρέσκια) μέσα στο πιάτο μου. Όπως πάω να πάρω ένα κουταλάκι για να την σαβουρώσω, να σου μου πέφτει το πιάτο κάτω και μάλιστα ανάποδα. Δηλαδή, φανταστείτε το κομμάτι της τούρτας κάτω και απόπάνω της καπελάκι το πιατάκι. :tease:
Τι να κάνω;; Τι να κάνω;; Ήταν το τελευταίο κομμάτι τούρτας και ήταν και σοκολατίνα. :peace: :peace: Σιγά μην το άφηνα. :tease: :tease: Βγάζω λοιπόν το πιατάκι και αρχίζω την εγχείρηση. Παίρνω ένα μαχαίρι και άρχισα να κόβω το κομμάτι χαμηλά και παράλληλα προς το πάτωμα. Δηλαδή, αφαίρεσα από το κομμάτι την πάνω στρώση σοκοκολάτας και μετά το έβαλα σ' ένα άλλο πιατάκι και το έφαγα κανονικότατα, :lola: :lola:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό gorgonokoritso » 31 Μάιος 2010, 01:20

τον Καλι μου θυμισες...... :tease: :tease:

α ρε σακου..........
Spoiler:
Άβαταρ μέλους
gorgonokoritso
Supporter
Supporter

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 31 Μάιος 2010, 01:21

gorgonokoritso έγραψε:τον Καλι μου θυμισες...... :tease: :tease:

Πού κολλάει εδώ ο Κούγιας;; :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 31 Μάιος 2010, 01:25

bionic έγραψε:
maritsa έγραψε:
dr.strangelove έγραψε::

Εικόνα

:worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

:jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό gorgonokoritso » 31 Μάιος 2010, 01:26

αυτος θα εκανε τα παντα για να μην χασει φαγητο.... :lola: :lola: :lola: :lola:

α ρε σακου..........
Spoiler:
Άβαταρ μέλους
gorgonokoritso
Supporter
Supporter

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 31 Μάιος 2010, 01:27

gorgonokoritso έγραψε:αυτος θα εκανε τα παντα για να μην χασει φαγητο.... :lola: :lola: :lola: :lola:

Ααα, εγώ μόνο για γλυκά κάνω κάτι τέτοια. :jaugh: :jaugh: Δεν είμαι του φαγητού! :peace: :peace:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dumspirospero » 31 Μάιος 2010, 01:36

Εγώ έχω πολλά τέτοια να σας πώ!!!
Λοιπόν....Κατεβαίνω τον κεντρικό δρόμο της περιοχής μου!!Σκεφτόμουν κάτι πολύ έντονα αλλά δεν θυμάμαι τι ακριβώς...Κάποια στιγμή φτάνω στην πλατεία!!Να σημειωθεί ότι δεν κοίταζα μπροστά αλλά κάτω!!Περνώντς λοιπόν έξω από μία καφετέρια πέφτω πάνω σε κάτι!!Αυτόματα σηκώνω το κεφάλι μου και αρχίζω να προφέρω τη φράση συγνώμη,δεν σας είδα.......................Την είχα μόλις ολοκληρώσει όταν συνειδητοποίησα ότι ζ΄τησα συγνώμη από μια κολώνα!!............ :oops:
όσα δεν φτάνει ο ντουμ..

Spoiler:
τα κάνει γιγαντοσουβλάκια!
Άβαταρ μέλους
dumspirospero
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Ιστορία μου αμαρτία μου..
Ευχαριστώ: 3

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 31 Μάιος 2010, 01:38

dumspirospero έγραψε:Εγώ έχω πολλά τέτοια να σας πώ!!!
Λοιπόν....Κατεβαίνω τον κεντρικό δρόμο της περιοχής μου!!Σκεφτόμουν κάτι πολύ έντονα αλλά δεν θυμάμαι τι ακριβώς...Κάποια στιγμή φτάνω στην πλατεία!!Να σημειωθεί ότι δεν κοίταζα μπροστά αλλά κάτω!!Περνώντς λοιπόν έξω από μία καφετέρια πέφτω πάνω σε κάτι!!Αυτόματα σηκώνω το κεφάλι μου και αρχίζω να προφέρω τη φράση συγνώμη,δεν σας είδα.......................Την είχα μόλις ολοκληρώσει όταν συνειδητοποίησα ότι ζ΄τησα συγνώμη από μια κολώνα!!............ :oops:

:jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενικές συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες