filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Τα ρεζιλίκια μας

Περάστε ευχάριστα και δημιουργικά την ελεύθερή σας ώρα και γνωρίστε νέους φίλους.

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Re: Τα ρεζιλικια μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Ήμωνας » 06 Ιαν 2011, 23:08

dr.strangelove έγραψε:και αναρωτιομουν πως γινεται να μου εχει παει τοσο καλα ο νεος χρονος ολες αυτες τις ημερες. τι το θελα και το σκεφτηκα και εγινα και ρεζιλι και ποναω. εκει που κατεβαινα σημερα τις σκαλες του μετρο με τον αερα μου μαζι με το μπουλουκι και λιγο πριν το τελευταιο σκαλι, τρωω μια σαβουρα αλλο πραμα. επεφτα σε αργη κινηση μαλιστα. ευτυχως για καλη μου τυχη κατεβαινα στον τοιχο οποτε καταφερα και πιαστηκα απο τη βοηθητικη μπαρα και κρεμαστηκα καπως περιεργα, οπως εφυγαν τα ποδια μου μπροστα και εμειναν τα χερια τεντωμενα στη μπαρα και εσκασα αναλαφρα κατω στο πλακακι...(ποιος το σκεφτηκε αυτο με τη μπαρα, να παω να τον προσκυνησω). οοοοοοοοοοο πονος και με επιασε και νευρικο γελιο, οι μισοι μου ελεγαν αν ειμαι καλα και οι αλλοι μισοι γελαγαν. :cry: :cry: :cry: ποναωωωωω

:peace: εχεις προηγουμενα εσυ με τα μετρά
:peace: ολο ιστοριες μυστηριου σου συμβαινουν
:peace: περαστικα κουτσαβλακι μου
Άβαταρ μέλους
Ήμωνας
*Notes donor*
*Notes donor*

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 07 Ιαν 2011, 02:09

Ημωνα απαξιω ακομα και να διαβασω τη δημοσιευση σου, ποσο μαλλον να σου απαντησω :peace: :peace: :peace: :peace:
οι ιστοιες μυστηριου ειναι με τα περιστερια, οχι με το μετρο, τα εχεις μπερδεψει :funny: :funny: :funny:

Τοξο θα σου ελεγα να παμε, αλλα εκτος των αλλων ειμαι και παραφωνη και οχι μονο δεν θα μαζεψουμε κανα φραγκο, αλλα θα φαμε και σκουπιδια στη μαπα :lola: τραγουδα εσυ και εγω θα σε μανατζαρω :lola:
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Θεατρικών Σπουδών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Ήμωνας » 07 Ιαν 2011, 02:13

dr.strangelove έγραψε:Ημωνα απαξιω ακομα και να διαβασω τη δημοσιευση σου, ποσο μαλλον να σου απαντησω :peace: :peace: :peace: :peace:
οι ιστοιες μυστηριου ειναι με τα περιστερια, οχι με το μετρο, τα εχεις μπερδεψει :funny: :funny: :funny:

Τοξο θα σου ελεγα να παμε, αλλα εκτος των αλλων ειμαι και παραφωνη και οχι μονο δεν θα μαζεψουμε κανα φραγκο, αλλα θα φαμε και σκουπιδια στη μαπα :lola: τραγουδα εσυ και εγω θα σε μανατζαρω :lola:

:peace: καλα ,αλλα εμεις μαθαινουμε τι σου συμβαινει στα μετρά που κυκλοφορας αδετη
:funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny:

:funny: :funny: αντε να πω και γω το ρεζιλικι μου ηθελα να στειλω ενα μειλ στη νικη και αντ αυτου το στειλα σε μενα :funny: :funny: :funny: :funny: :funny:
τερας τεχνολογιας αι νοου :funny: :funny: :funny: :funny:
Άβαταρ μέλους
Ήμωνας
*Notes donor*
*Notes donor*

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikikall » 07 Ιαν 2011, 09:36

Ρε Ημωνα αφου σταμάτησες να μου στέλνεις το ίδιο πμ
14 φορες, εισαι ΟΚ.
Σκετος χάκερ.
Εγω τελευταία δεν εχω υποστεί ρεζιλίκι!
Ειμαι μια κυρία :funny:
Το οτι τραγουδουσα καραόκε σε πάρτυ στη δουλεια, πιάνεται? :peace: :peace:
Άβαταρ μέλους
nikikall

Σχολή/Τμήμα: Ιστορικό
Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Ήμωνας » 07 Ιαν 2011, 20:33

nikikall έγραψε:Ρε Ημωνα αφου σταμάτησες να μου στέλνεις το ίδιο πμ
14 φορες, εισαι ΟΚ.
Σκετος χάκερ.
Εγω τελευταία δεν εχω υποστεί ρεζιλίκι!
Ειμαι μια κυρία :funny:
Το οτι τραγουδουσα καραόκε σε πάρτυ στη δουλεια, πιάνεται? :peace: :peace:

:peace: δεν ευθυνομαι εγω για την πολλαπλη αποστολη των ιδιων πμ
:peace: ο βασσαρας κατι ειχε καμει λαθος
τραγουδιαρα :funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny:
Άβαταρ μέλους
Ήμωνας
*Notes donor*
*Notes donor*

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 08 Ιαν 2011, 01:26

ρε τι κατηγοριες ειναι αυτες??? :peace: :peace: :peace:
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Θεατρικών Σπουδών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 25 Μαρ 2011, 14:34

Με αφορμή κάτι λαϊκοκαψουροτράγουδα που ακούω αυτή τη στιγμή, θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα ρεζιλίκι μου το οποίο έλαβε χώρα πριν 5-6 χρόνια. :tease:

Εγώ, λοιπόν,όσο ήμουν στο λύκειο είχα ένα χούι, καλά δεν είχα μόνο ένα αλλά τελοσπάντων :tease: .
Το χούι μου ήταν κάθε φορά που θα είχα διαγώνισμα στην άλγεβρα ή στην γεωμετρία να σηκώνομαι το πρωί της ημέρας της εξέτασης και να βάζω κάποια τραγουδάκια στο CD player και να τα τραγουδάω.
Δύο ήταν τα τραγούδια που έβαζα και τα δύο του Στράτου Διονυσίου. Το Μας υποχρέωσες και το Αργά, είναι πια αργά. :tease:
Μια μέρα λοιπόν, καθώς φεύγω από το σπίτι για να πάω στο σχολείο και να γράψω 1η ώρα άλγεβρα, παίρνω το ασανσέρ και πατάω ισόγειο. Μέσα, λοιπόν, στο ασανσέρ με ξαναπιάνει η λόξα μου και αρχίζω να τραγουδάω το "Μας υποχρέωσες", αλλά το τραγουδούσα κανονικά, σχεδόν δυνατά, όχι ψιθυριστά. :tease: Και εκεί που το τραγουδάω, ξαφνικά ανοίγει η πόρτα του ασανσέρ και βλέπω έναν άγνωστο κύριο. Όπως τον είδα τρόμαξα και ντράπηκα και έκοψα το τραγούδι απότομα "Μας υποχρέωσες, μα δεν μας είπες τελ....". :funny:
Ο συγκεκριμένος κύριος με το που άνοιξε την πόρτα και αντίκρισε μία τρελή να τραγουδάει Διουνυσίου στις 7:30 το πρωί, τα έχασε. Είχε μείνε με το στόμα ανοικτό, στην κυριολεξία. Κρατούσε την πόρτα και δεν έλεγε τίποτα. Απλώς με κοίταζε μ' ένα περίεργο ύφος μεταξύ απορίας και λύπησης. :jaugh: Από την πλευρά μου, ούτε κι εγώ μιλούσα. Απλώς τον κοίταζα γεμάτη ντροπή. Αυτό πρέπει να κράτησε για αρκετά δευτερόλεπτα.
Μετά από λίγο βρίσκει αυτός το θάρρος και την μιλιά του και μου είπε "Γεια.....σας!" Και του απάντησα με ένα "καλημέρα" μέσα από τα δόντια μου, βγαίνοντας γρήγορα γρήγορα μέσα από το ασανσέρ και στη συνέχεια από την πόρτα της πολυκατοικίας. Μιλάμε τα είχα χαμένα για αρκετή ώρα, παρ' ολίγο να με κόψει ένα αυτοκίνητο καθώς διέσχιζα το δρόμο. :tease: Πιο μετά βέβαια που το σκεφτόμουνα γελούσα με τον εαυτό μου. :funny:
Ευτυχώς, πάντως, που ο συγκεκριμένος κύριος ήταν απλώς επισκέπτης και όχι ένοικος της πολυκατοικίας, γιατί αλλιώς θα ντρεπόμουν να ξανακυκλοφορήσω. :funny:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό reddiamond » 25 Μαρ 2011, 15:01

.
Τελευταία επεξεργασία από reddiamond και 15 Μάιος 2013, 15:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
reddiamond

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 25 Μαρ 2011, 15:06

reddiamond έγραψε:Εντάξει, αυτό μπορεί να συμβεί στον καθένα, οπότε μην ανησυχείς! Εγώ θυμήθηκα κάτι που είχε κάνει μία φίλη μου και ακόμη γελάω. Καθώς περπατούσε, πώς της ήρθε, και γύρισε στο πλάι, όπου ήταν παρκαρισμένα κάτι αυτοκίνητα, και άρχισε να φτιάχνει τα μαλλιά της κοιτώντας την αντανάκλασή της στο παράθυρο ενός αυτοκινήτου. Το χειρότερο, βέβαια, είναι ότι έκανε και τις ανάλογες γκριμάτσες. Πάνω που πήγαινε να γυρίσει και να φύγει, είδε μέσα από το παράθυρο το έντρομο πρόσωπο του οδηγού, ο οποίος προφανώς είχε δει το όλο θέαμα, και είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό και τα μάτια γουρλωμένα... :jaugh:

:jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: Έχω πεθάνειειειει!! :jaugh: :jaugh: :jaugh:

Mμμμμμμ! Τελικά έχεις δίκιο! Υπάρχουν και χειρότερα! :funny:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Katerina_1988 » 25 Μαρ 2011, 18:34

θεϊκό :respect:
Άβαταρ μέλους
Katerina_1988

Σχολή/Τμήμα: Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 75

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό foititria in athens » 25 Μαρ 2011, 21:38

reddiamond έγραψε:Εντάξει, αυτό μπορεί να συμβεί στον καθένα, οπότε μην ανησυχείς! Εγώ θυμήθηκα κάτι που είχε κάνει μία φίλη μου και ακόμη γελάω. Καθώς περπατούσε, πώς της ήρθε, και γύρισε στο πλάι, όπου ήταν παρκαρισμένα κάτι αυτοκίνητα, και άρχισε να φτιάχνει τα μαλλιά της κοιτώντας την αντανάκλασή της στο παράθυρο ενός αυτοκινήτου. Το χειρότερο, βέβαια, είναι ότι έκανε και τις ανάλογες γκριμάτσες. Πάνω που πήγαινε να γυρίσει και να φύγει, είδε μέσα από το παράθυρο το έντρομο πρόσωπο του οδηγού, ο οποίος προφανώς είχε δει το όλο θέαμα, και είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό και τα μάτια γουρλωμένα... :jaugh:

αυτο το εκανα συνεχεια τα πρωινα που πηγαινα σχολειο.
ποσοι ανθρωποι με ειχαν περασει για τρελη....
Άβαταρ μέλους
foititria in athens

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό reddiamond » 25 Μαρ 2011, 21:58

.
Τελευταία επεξεργασία από reddiamond και 16 Φεβ 2012, 21:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
reddiamond

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό goldenrose » 26 Μαρ 2011, 00:23

θεϊκα, παιδια :jaugh: :respect: :lola:
πριν κατι εβδομαδες ημουν με την αδερφη κ το αδερφο μου σε μια σταση λιγο πιο πανω απ το σπιτι μου κ περιμεναμε το λεωφ. γιατι εβρεχε.ετσι οπως στεκομουνα περασα εναν τυπο που ηταν εκει κοντα για τον αδερφο μου-εμοιαζε στο υψος κ φορουσε κ αυτος μαυρο μπουφαν-κ του λεω(στην αρχη ευτυχως, καθως αρχισα να μιλαω δεν τον κοιταζα,προς το τελος της φρασης μονο,παλι καλα )''συγνωμη ρε παιδια γιατι δεν παμε με τα ποδια ?'' κ με το που ολοκληρωνω την προταση τον κοιταω κ βλεπω οτι το ειπα σ εναν αγνωστο :tease: ρομπαα :tease: το καλυτερο ειναι οτι αρχισα μετα να γελαω με τη βλακεια μου,ειπα εκει σιγανα ενα ''συγνωμη σας μπερδεψα'',δεν ξερω αν το ακουσε.αυτος δεν μου πε τιποτα(ποιος ξερει τι σκεφτηκε :jaugh: ),μου ριξε κανα δυο ματιες μετα απο λιγο :tease: :funny: τελικα πηγαμε με τα ποδια,τζαπα κ το ρεζιλικι :lola:
Άβαταρ μέλους
goldenrose
*Notes donor*
*Notes donor*

Ευχαριστώ: 13

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mzep » 26 Μαρ 2011, 14:21

Λοιπόν παιδιά, έχω λιώσει στο γέλιο με αυτήν την ενότητα (ξέρω, μια εξεταστική μου χρειάζεται να μάθω να χαζεύω),αλλά νομίζω εγώ έχω κάνει το χειρότερο. Έχω λοιπόν δώσει ραντεβού με το φίλο μου σε συγκεκριμένο σημείο στην Κατεχάκη, και έρχεται μπροστά μου και σταματάει ένα αμάξι ίδιας μάρκας και ίδιου χρώματος ( :jaugh: :jaugh: μα πόση γκαντεμιά :?: ε :?: ). Ανοίγω την πόρτα, μπαίνω μέσα κι ακούω μια άγνωστη φωνή "Ε...γεια"...Του ζήτησα βέβαια συγγνώμη, βγήκα όπως-όπως και το χειρότερο είναι ότι μετά από λίγο ήρθε ο φίλος μου, ο άλλος κατάλαβε τι έγινε και του τα είπε όλα :bangin: Φυσικά ακόμα με κοροϊδεύει...
Άβαταρ μέλους
mzep
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: φιλολογικό
Ευχαριστώ: 76

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό reddiamond » 26 Μαρ 2011, 14:42

.
Τελευταία επεξεργασία από reddiamond και 16 Μάιος 2013, 19:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
reddiamond

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό goldenrose » 26 Μαρ 2011, 16:56

reddiamond έγραψε:goldenrose αυτό το έχω πάθει και εγώ, αλλά στο σούπερ μάρκετ. Είχα σκύψει να πάρω κάτι τσίχλες από τα σταντ που έχουν δίπλα στο ταμείο και αισθάνθηκα από πίσω μου κάποιον σαν να με σκουντάει με το πόδι του. Οπότε, χωρίς να έχω γυρίσει, του λέω πιστεύοντας ότι ήταν ένα από τα αδέλφια μου "Σταμάτα" ή "φύγε", δε θυμάμαι ακριβώς. Βέβαια μετά, όταν γύρισα, συνειδητοποίησα ότι το είπα σε έναν άγνωστο και έγινα κατακόκκινη σα μπατζάρι από την ντροπή...
mzep απλά ξεκαρδιστικό το δικό σου περιστατικό! :jaugh: :jaugh: :jaugh: Και να φανταστώ πως μπήκες μέσα στο ξένο αμάξι σε στυλ "Έλα ρε παιδί μου γιατί άργησες τόση ώρα περιμένω!"; Αυτό θα ήταν το αποκορύφωμα! :jaugh: :jaugh: :jaugh:

:jaugh: :jaugh:

mzep έγραψε:Λοιπόν παιδιά, έχω λιώσει στο γέλιο με αυτήν την ενότητα (ξέρω, μια εξεταστική μου χρειάζεται να μάθω να χαζεύω),αλλά νομίζω εγώ έχω κάνει το χειρότερο. Έχω λοιπόν δώσει ραντεβού με το φίλο μου σε συγκεκριμένο σημείο στην Κατεχάκη, και έρχεται μπροστά μου και σταματάει ένα αμάξι ίδιας μάρκας και ίδιου χρώματος ( :jaugh: :jaugh: μα πόση γκαντεμιά :?: ε :?: ). Ανοίγω την πόρτα, μπαίνω μέσα κι ακούω μια άγνωστη φωνή "Ε...γεια"...Του ζήτησα βέβαια συγγνώμη, βγήκα όπως-όπως και το χειρότερο είναι ότι μετά από λίγο ήρθε ο φίλος μου, ο άλλος κατάλαβε τι έγινε και του τα είπε όλα :bangin: Φυσικά ακόμα με κοροϊδεύει...

απιστευτο!! :tease: :funny: :funny:
Άβαταρ μέλους
goldenrose
*Notes donor*
*Notes donor*

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό seveN » 26 Μαρ 2011, 17:04

μικρος μ αρεσαν τα χαρτακια με τα οποια συμπληρωναμε ποδοσφαιρικα αλμπουμ. Καθε μερα ο πατερας μου, μου επαιρνε οταν γυρναγε απο τη δουλεια.Εγω καθε φορα που χτυπαγε το κουδουνι ετρεχα να του ανοιξω !! Του ελεγα την χαρακτηριστικη ερωτηση .. ''μου πηρες?'' Το χε συνηθισει ο πατερας μου. Μια μερα χτυπαει το κουδουνι την ιδια ωρα που ερχοταν ο μπαμπας. Εγω κατευθειαν ετρεξα και ανοιξα την πορτα χωρις να ρωτησω. Με το που ανοιξα ρωταω.. ''μου πηρες?'' Δεν εβλεπα ομως καλα γιατι ηταν σκοτεινα. Η αδερφη μου ανοιξε το φως και ειδα οτι ειναι η γειτονισσα... Εκεινη την ωρα φωναξα ενα οοπς!! :oops: Η αδερφη μου ειχε πεθανει στο γελιο.. κι εγω ειχα κατακοκκινισει απο ντροπη :tease:
Άβαταρ μέλους
seveN

Σχολή/Τμήμα: Τμήμα Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 5

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Katerina_1988 » 26 Μαρ 2011, 19:49

εγω χθες επαθα αυτο που λενε 'καλυτερα να μασας παρα να μιλας' :lola:
Άβαταρ μέλους
Katerina_1988

Σχολή/Τμήμα: Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 75

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό StraWberRy_20 » 27 Μαρ 2011, 15:56

Εγώ παιδιά το φετινό μου ρεζιλίκι δεν θα το ξεχάσω ποτέ...Είχα ένα μεσημέρι ραντεβού σε μία εταιρία για διαφημιστική έρευνα...Κι επειδή ήταν πολλά τα λεφτά βιαζόμουν να μην αργήσω...Στο Αιγάλεω λοιπόν που πήρα το μετρό ήταν όλα καλα...Στους Αμπελόκηπους όμως που βγήκα έβρεχε...οκ λέω θα πάω λιγο βρεγμένη...έλα μου ντε που ήταν πρωτοβρόχια και γλίστραγε ο δρόμος από την καλοκαιρινή γλίτσα...Κι ήθελα να φορέσω και τα καινούρια μου σταράκια τρομάρα μου...τεσπα...προχωράω στην Αλεξάνδρας, τρώω μια σαβούρα κανονικότατη...προσπαθώ να σηκαθώ...τίποτα...με σηκώνει ένας περαστικός(που παρεπιμπτόντως ήταν και κουκλί...)...εκεί που με ρωτάει αν είμαι καλά και πάω να κάνω ένα βήμα...ξανασαβουριάζομαι...με ξανασηκώνει...φεύγω έντρομη διότι είχα ήδη αργήσει και γιατί τον είχαν πιάσει τα γέλια...(λογικό βέβαια...)...Εκεί που πάω να περάσω το δρόμο ξαναμανασαβουριάζομαι...στην άκρη ευτυχώς...συμμαζεύομαι...περνάω απέναντι...στα 3 μετρα έφαγα κι άλλη τούμπα...στα επόμενα 100 μέτρα μέχρι την εταιρεία είχα φάει άλλες 3...και ειλικρινά προσγειωνόμουν με πολύ γελοίο τρόπο...ώσπου φτάνω...και στο ασανσέρ μπαίνει μαζί μου και ο τύπος που με είχε σηκώσει πριν...για να μην τα πολυλογώ, πήγαινε κι αυτός για την ίδια έρευνα και είχε παρακολουθήσει όλες τις πτώσεις μου...ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί!!!!και τελειώνοντας...
γλίστραγαν και τα πλακάκια στην αίθουσα...
(φαντάζεστε τι ακολούθησε....)

:funny: :funny: :funny: :funny:
Άβαταρ μέλους
StraWberRy_20

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό goldenrose » 27 Μαρ 2011, 19:56

αν ειναι δυνατον!!!! :funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny:

εγω παλι πριν κατι μηνες σηκωνω το τηλεφωνο,λεω ''ναι?'' κ ακουω μια φωνη που την περασα για της θειας μου,δεν ειπε κατι συγκεκριμενο στην αρχη,κανα δυο λεξεις που δεν ακουσα κ πολυ καλα κ δεν καταλαβα οτι ηταν μια γνωστη της μητερας μου την οποια δεν ξερω κ πολυ καλα :tease: εμοιαζε ομως παρα πολυ στη φωνη κ στο υφος!!οποτε απανταω ''ελα θεια'' κ αυτη συνεχιζει να μιλαει :bangin: (αντι να μου πει τιποτα να με συνεφερει :jaugh: ).οποτε λεω κ γω ''σπιτι πηρες,η μαμα ειναι στη δουλεια'',ε κ εκει καταλαβε κ αυτη κ γω επισης,οτι κατι δεν παει καλα κ μου λεει ''η Χαρα ειμαι''.εγω αρχισα να γελαω κ δεν μπορουσα να της απαντησω,θα με ειχε περασει για γυφτισσα,ρεζιλιιι :jaugh: της ειπα οτι τη μπερδεψα κλπ,ευτυχως ηταν cool κ δεν εδωσε πολυ σημασια :lola: μετα,οποτε την εβλεπα, η αδερφη μου μου ελεγε ''η θεια'' κ γελαγαμε :lola: :tease:
Άβαταρ μέλους
goldenrose
*Notes donor*
*Notes donor*

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες